محل تبلیغات شما

نامزد سابق ریاست بارسلونا: مسی بهتر است ساکت باشد؛او مجانی برای بارسا مشکل می سازد؛ بارسا فراتر از مسی است

اگر من بودم، هیچ وقت اجازه نمی دادم که نه مسی و نه هیچ فرد دیگری باشگاه را بدین ترتیب تحت فشار قرار دهد تا سران باشگاه بخواهند تصمیماتی بگیرند که منطقی ومناسب نیست

- جوردی ماخو، نامزد ریاست باشگاه بارسلونا درانتخابات سال 2003 حالا پاسخ لیونل مسی را که خاویر فائوس نایب رئیس این باشگاه را به بی اطلاعی دردنیای فوتبال متهم کرده داده است.

اخیرا فائوس، نایب رئیس اقتصادی بارسلونا در صحبت هایی گفته بود که نیازی به بازبینی وبهبود قرارداد مسی آن هم درهرشش ماه یک بار نیست و مسی در واکنش به این صحبتها گفت: آقای فائوس اصلا اطلاعات و شناخت فوتبالی ای ندارد.»

دراین میان ماخو در گفتگو با برنامه اسپورتس شبکه لاسارسا گفت: آن کاری که مسی انجام می دهد این است که مجانی برای تیم دردسر درست می کند. آقای فائوس به قصد ومنظور بدی حرف نزده بود و حرف او درواقع نظر خیلی ازشرکا و سهامداران باشگاه است. مسی فوتبال را درک می کند ولی از مسائل شرکتی و اقتصادی و مدیریتی بارسا سردر نمی آورد.از همین رو بهتر است ساکت باشد.»

او ادامه داد:مسی نباید خودش را وارد حرفهای فائوس کند. فائوس به قصد بدی این حرفها را نزده. مسی هم یک کارمند باشگاه است؛ کارمندی که بیشترین حقوق را از باشگاه می گیرد. اگر من بودم، هیچ وقت اجازه نمی دادم که نه مسی و نه هیچ فرد دیگری باشگاه را بدین ترتیب تحت فشار قرار دهد تا سران باشگاه بخواهند تصمیماتی بگیرند که منطقی ومناسب نیست.»

آقای ماخو معتقد است که باشگاه فراتر از هر بازیکنی است: هیچ کسی نمی تواند تصمیمات استراتژیک بارسلونا زیر سوال ببرد. بارسلونا فراتر از مسی است. مسی بهترین بازیکن دنیاست ولی نمی تواند بارسا را تحت فشار بگذارد. اگر مسی راضی نیست، دلیلش چیزهای دیگری است.»

و بخش پایانی صحبت هایش پیغامی برای ساندرو روسل رئیس بارسا بود: روسل باید تلاش کند تا دو طرف آرام شوند.»

وقتی مسی لخت می شود؛تمرینات لئو در گرمای 40 درجه آرژآنتین

اصرار پژمان به رفتن/منتظری و تاكید به جدایی از استقلال

ایرن مونیخ 2 – رجا کازابلانکا صفر: قهرمانی پنجم سال

مسی ,باشگاه ,فائوس ,بارسا ,نمی ,بارسلونا ,فراتر از ,تحت فشار ,باشگاه را ,است که ,مجانی برای ,بخواهند تصمیماتی بگیرند ,باشگاه بخواهند تصمیماتی ,سران باشگاه بخواهند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عـشـقــــــــــولانـه خرید لباس پیراهن بلوز رامپر زنانه دخترانه مجلسی نوزادی 1399 ranulopsound شهدای روستای خوش ییلاق ثبت انواع شرکت لینکستان آنیکال diapamatmo jenksuppwoodback nezamevazifee خداحافظی طولانی